Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Bębnowo. Młodość – alkohol – BMW – rów


W sobotę, o godz. 9:10, na drodze relacji Raciąż – Radzanów, w miejscowości Bębnowo (gm. Radzanów), doszło do wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby, kierujący i pasażerka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki BMW, 26-letni mieszkaniec pow. Rypińskiego, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący oraz 20- letnia pasażerka, mieszkanka pow. mławskiego, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierowca BMW był pod wpływem alkoholu, w organizmie miał ponad 0,30 promila ( stan po użyciu alkoholu).  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ