Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
złóż życzenia na portalu codziennikmlawski.pl
Logo

Zielona Mila po raz czwarty. Już jutro


Żuromińskie Stowarzyszenie Wagon Inicjatyw po raz czwarty organizuje bieg ZIELONA MILA – 16 września w Konopatach/Gościniec Myśliwski, gmina Lubowidz. Spotkanie ma na celu popularyzację biegania i nordic walking w województwie mazowieckim oraz zachęcenie Mazowszan do uprawiania sportu i prowadzenia zdrowego stylu życia. 

Dzięki takim inicjatywom mamy okazję poznać walory turystyczne północnego Mazowsza, bowiem otwarte i dostępne dla wszystkich tereny Lasów Państwowych coraz częściej stają się celem nie tylko weekendowych wycieczek. Piękno przyrody, spokój, cisza i czyste powietrze przyciągają coraz częściej, również liczne rzesze biegaczy i osób uprawiających nordic walking.

Trasa Zielonej Mili tradycyjnie będzie przebiegać przez malowniczy teren Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Na starcie mamy 200 miejsc dla biegaczy i pasjonatów nordic walking. W pięknej leśnej atmosferze zawodnicy rywalizować będą na dystansach 5 i 10 kilometrów. Jednak bieg to niejedyna atrakcja czekająca na odwiedzających w tym dniu Konopaty. Dla najmłodszych organizator Stowarzyszenie Wagon Inicjatyw przygotowało również gry i zabawy. Serdecznie zapraszamy po dużą dawkę czystego powietrza, mnóstwo endorfin i pozytywną energię.

Cześć wpisowego organizator przekazuje na pomoc dla chorego na nowotwór Krzysztofa „Małego” Furmanka.

Sportowe zmagania rozpoczną się o godzinie 11:00.

Zapisy i regulamin znajdziecie na stronie  www.protimer.pl/bio/372

Szczegóły imprezy na  www.wagoninicjatyw.com

Zapraszamy

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz