Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Policjanci ewakuowali z palącego się domu kobietę z kilkudniowym dzieckiem


Natychmiastowa reakcja patrolu policji pozwoliła na bezpieczną ewakuację mieszkańców budynku przy ul. Klickiego w Mławie. Policjanci wyprowadzili z zadymionego domu kobietę z kilkudniowym dzieckiem. Do zdarzenia doszło dziś o godz. 5:40.  

KSP Mława nabór

Patrolujący teren miasta policjanci zauważyli dym w rejonie ul. Kopernika. Okazało się, że na prywatnej posesji przy ul. Klickiego, płonie samochód oraz część elewacji i dachu.  Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu, by zaalarmować mieszkańców. Wezwali straż pożarną.  Na zewnątrz wybiegł   mężczyzna informując, że w mieszkaniu pozostała kobieta z maleńkim dzieckiem. Policjanci weszli do wypełnionych dymem pomieszczeń i wyprowadzili kobietę z dzieckiem, wezwali pogotowie ratunkowe. Po badaniu okazało się, że kobiecie i dziecku nic się nie stało.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległy dwa samochody marki Volvo oraz Opel Vivaro, część elewacji budynku oraz dachu. Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być spięcie instalacji elektrycznej w samochodzie, wyjaśnią to jednak dalsze czynności.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Policjanci ewakuowali z palącego się domu kobietę z kilkudniowym dzieckiem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mlawianin
Gość

prawdopodobna przyczyna pożaru/spięcie/?– a może to jest inne spięcie? że te samochody ot tak spłoneły, warto aby policja szczegółowo się tym pożarem zajęła, i wyjaśniła przyczyny tego pożaru, nic nie dzieje się przypadkiem????

wpDiscuz