Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek koło Turzy Wielkiej. Doszczętnie rozbite auto, trzy osoby w szpitalu


Dziś około godziny 10:40 na leśnym odcinku drogi Turza Wielka – Rumoka VW Passat wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Trzech młodych mężczyzn jadących autem pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. Policja ustala okoliczności wypadku.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie z zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 10:45. Działania ratownicze podjął zastęp OSP z Turzy Małej oraz dwa zastępy JRG Mława. Samochód osobowy VW Passat w okolicach miejscowości Turza Wielka wypadł z drogi i rozbił się o drzewo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pomogli zespołowi ratownictwa medycznego w udzielaniu pomocy medycznej trzem poszkodowanym. Wszyscy trzej trafili do mławskiego szpitala – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

fot.prywatne/red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek koło Turzy Wielkiej. Doszczętnie rozbite auto, trzy osoby w szpitalu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
vols
Gość

poszukuje tego Passata. kupie prawe drzwi przod i tyl

wpDiscuz