Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Grażyna Welenc pełnić będzie obowiązki dyrektora Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej


fot. Wieczfnia Kościelna

KSP Mława nabór

Od dnia 1. września br. obowiązki dyrektora Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej obejmie obecna wicedyrektor Grażyna Welenc. Obowiązki pełnić będzie przez najbliższe 10 miesięcy. Dotychczasowa, wieloletnia dyrektor Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej, Bożena Rutkowska zmarła nagle w lipcu br.

– Zgodnie z przepisami powierzenie stanowiska dyrektora może nastąpić maksymalnie na okres 10 miesięcy. Na taki właśnie okres wójt Jan Warecki powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Grażynie Welenc, obecnej wicedyrektor Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej. To pozwoli na przygotowanie i ogłoszenie konkursu na to stanowisko. Zgodnie ze statutem szkoły pełniąca obowiązki dyrektora powoła wicedyrektora w tej placówce – informuje Krystyna Kownacka sekretarz gminy Wieczfnia Kościelna.

    JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Grażyna Welenc pełnić będzie obowiązki dyrektora Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Czytelniczka
Gość

Przekazanie obowiązków nastąpiło od 19 lipca do 18 maja 2018. Szybko się zainteresowaliście tematem… Informacja od dawna na stronie gminy…

wpDiscuz