Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ciechanów. W zderzeniu pojazdów zginął 39-letni mężczyzna


Trwają czynności ciechanowskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął 39-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło 30 sierpnia o godz. 21:20 na krajowej 60-ce w miejscowości Władysławowo.

W zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy i ciężarówka. Do zderzenia pojazdów doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej  nr 60 z drogą prowadząca do centrum handlowego. 35-letnia kierująca samochodem fiat panda wraz z pasażerem jechała od  Ciechanowa w kierunku centrum handlowego. Z przeciwnego kierunku jechał samochód ciężarowy Volvo. W wyniku zdarzenia pomimo reanimacji zginął 39-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, pasażer fiata. Do szpitala została przewieziona 35-letnia kierująca, przytomna- pozostała w szpitalu na obserwacji. Droga przez kilka godzin była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazd przez Opinogórę do drogi W 616.

Policja apeluje o ostrożność i przypomina- chwila nieuwagi na drodze, brak koncentracji, nadmierna prędkość , mogą doprowadzić do tragicznego zdarzenia.

Źródło:KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ciechanów. W zderzeniu pojazdów zginął 39-letni mężczyzna"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Max
Gość

Kobieta wymusiła pierwszeństwo po prostu. Tam jest sygnalizacja bez strzałek kierunkowych dla danego pasa i to niektórych myli, ponieważ jak mają zielone światło na swoim pasie to myślą, że maja pierwszeństwo i dochodzi do kolizji, wypadku.

wpDiscuz