Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

„Odcienie wojny” – wieczorny koncert w parku miejskim


„Biały krzyż” to tylko jedna z piosenek, jakiej można było wysłuchać podczas piątkowego wieczornego koncertu w mławskim parku miejskim.

W piątek 25 sierpnia br. po inscenizacji nalotu bombowego na Mławę uczestnicy obchodów 78. Rocznicy wybuchu II wojny światowej i bitwy pod Mławą wysłuchali w parku miejskim wzruszającego koncertu piosenek patriotycznych i żołnierskich w wykonaniu Marty, Pawła i Poli Stawińskich. Podczas występu wykorzystane zostały materiały audio komentujące dramaturgię wydarzeń wojennych, a treści prezentowanych utworów zawierały przesłanie „nigdy więcej wojny”.

Licznie zgromadzona publiczność czynnie brała udział w koncercie, śpiewając z artystami znane i ulubione utwory.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz