Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Gm. Płońsk. Motocyklista w szpitalu. Policja szuka świadków


Wczoraj rano, około godz. 9:00 w miejscowości Koziminy Nowe na krajowej 50-ce gm. Płońsk, pojazd ciężarowy z przyczepą podczas manewru wyprzedzania motocykla, kierowanego przez 67-letniego mieszkańca Sochocina, prawdopodobnie zaczepił przyczepą o motocykl.

Spowodowało to upadek motocykla wraz z kierującym nim mężczyzną na jezdnie. Motocyklista z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie (23) 662 15 06 lub dyżurnym KPP w Płońsku: (23) 662 15 00.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz