Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Zbrodnie niemieckie na ziemiach polskich w 1939 r. – zaproszenie na seminarium edukacyjne


SEMINARIUM EDUKACYJNE - Zbrodnie niemieckie na ziemiach polskich w 1939 r.

REGIONALNY OŚRODEK DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ W WARSZAWIE (prowadzony przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”) wraz z BURMISTRZEM MIASTA MŁAWA w ramach obchodów 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą zaprasza na SEMINARIUM EDUKACYJNE – Zbrodnie niemieckie na ziemiach polskich w 1939 r.

Seminarium, którego integralną częścią będą warsztaty edukacyjne przeprowadzą eksperci z Instytutu Pamięci Narodowej.

Seminarium odbędzie się w dniu 25.08.2017r. (piątek), godz. 13.30 – 15.00 w Sali Papieskiej Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie, ul. 3 Maja 5.

źródło: UMM

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.