Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Longina Fabisiak, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4, odeszła na emeryturę


Podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 22 sierpnia br. uroczyście pożegnano odchodząca na emeryturę, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie, Longinę Fabisiak. Pani dyrektor pełniła swą funkcję przez 15 lat, w zawodzie pracowała 44 lata.

Podczas uroczystego pożegnania burmistrz Sławomir Kowalewski wręczył pani Dyrektor Longinie Fabisiak Medal „Zasłużony dla miasta Mławy”. Były też podziękowania, życzenia i kwiaty. – Jestem pełen podziwu dla Pani zaangażowania, postawy, dla umiejętności budowania bardzo dobrej atmosfery w zespole, jak również tej atmosfery wśród klientów, czyli dzieci uczęszczających do przedszkola, ich rodziców, członków rodzin. Tych wszystkich, którzy są zainteresowani, żeby warunki pobytu, przebywania i opieki były jak najlepsze. Pani to potrafiła doskonale robić razem z zespołem, którym Pani kierowała (…) Dziękujemy serdecznie za to, co Pani zrobiła dla wielu pokoleń dzieci – mówił Sławomir Kowalewski. Pani dyrektor Longina Fabisiak żegnając się z pełnioną dotychczas funkcją wyraziła serdeczne podziękowania dla wielu osób, z którymi przez lata współpracowała.

RK

Zobacz także…

Miejskim Przedszkolem Samorządowym nr 4 pokieruje Hanna Kasztelan

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

4 komentarze

 1. Podziw 24/08/2017 o 09:01

  Odejście na emeryturę z klasa!
  Gratulacje !

 2. Anonimowo 23/08/2017 o 08:44

  Prawdziwie zasłużona !
  Gratulacje !

 3. Anonimowo 23/08/2017 o 08:44

  Serdeczne gratulacje !

 4. Anonimowo 23/08/2017 o 07:20

  A nagroda za wieloletnią b. dobrą pracę ???

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.