Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Śmierć motocyklisty koło Miączyna Małego


Do tragicznego wypadku doszło niedaleko miejscowości Miączyn Mały gm. Szreńsk. Motocyklista jadący drogą z Miączyna Małego w stronę Bońkowa Kościelnego na łuku drogi z nieustalonej na razie przyczyny zjechał na pobocze i omijając barierkę ochronną rozbił się o rosnące na wysokiej skarpie drogi drzewa.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy do tego wypadku doszło. Dopiero dzisiaj kobieta przypadkiem przejeżdżająca tą drogą rowerem, zauważyła motocykl zaklinowany wysoko pomiędzy pniami drzew gęsto rosnących na skarpie i powiadomiła policję.  Z perspektywy drogi ciało motocyklisty było zupełnie niewidoczne. O ofierze wiadomo na razie jedynie tyle, że jest to mężczyzna. Trwają czynności policji w tej sprawie.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz