Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Śmierć motocyklisty koło Miączyna Małego


Do tragicznego wypadku doszło niedaleko miejscowości Miączyn Mały gm. Szreńsk. Motocyklista jadący drogą z Miączyna Małego w stronę Bońkowa Kościelnego na łuku drogi z nieustalonej na razie przyczyny zjechał na pobocze i omijając barierkę ochronną rozbił się o rosnące na wysokiej skarpie drogi drzewa.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy do tego wypadku doszło. Dopiero dzisiaj kobieta przypadkiem przejeżdżająca tą drogą rowerem, zauważyła motocykl zaklinowany wysoko pomiędzy pniami drzew gęsto rosnących na skarpie i powiadomiła policję.  Z perspektywy drogi ciało motocyklisty było zupełnie niewidoczne. O ofierze wiadomo na razie jedynie tyle, że jest to mężczyzna. Trwają czynności policji w tej sprawie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Śmierć motocyklisty koło Miączyna Małego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonim
Gość

Ehhh, czasem nasz ster ulega tym wyższym siłom, nigdy nie wiadomo co czeka na zakręcie…
Lewa w Górę brat, do zobaczenia na niebieskich autostradach [*]

wpDiscuz