Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Klub Seniora Pogodny Uśmiech zaprasza na Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej


Również w tym roku Klub Seniora Pogodny Uśmiech zaprasza na Festiwal Pieśni Żołnierskie i Patriotycznej. Impreza rozpocznie się 13 sierpnia (niedziela) na Estradzie w Parku Miejskim o godz. 17.00.

Podczas festiwalu wystąpią następujące zespoły: Węgrowiacy z Węgrowa, Dąbkowiacy z Dębek oraz mławski zespół Pokolenie działający przy Klubie Seniora „Pogodny Uśmiech”. Wystąpi również przedstawicielka młodszego pokolenia Oliwia Brzozowska.

Serdecznie zapraszamy na koncert w imieniu organizatorów, którego głównym celem budowanie tożsamości narodowej poprzez promocję patriotycznych pieśni, międzypokoleniową integrację.

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz