Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Będzie nowy srebrny samochód dla straży miejskiej


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Urząd miasta zamierza wyposażyć miejskich strażników w nowe auto. Ogłosił już przetarg na zakup nowego vana i przeznaczył na ten cel 70 tys. zł.  Dziś strażnicy miejscy dysponują dość już starymi pojazdami lanos, fiat doblo, no i oczywiście rowerami.

W specyfikacji ratusz określił wymagania, jakim ma sprostać nowe auto straży miejskiej, a nawet kolor pojazdu, ma być on srebrny. Oczywiście chodzi o auto nowe z rocznika 2017,  z silnikiem benzynowym o mocy od 95 KM i pojemności od 1300 cm sześć., z napędem na przednią oś, manualną skrzynią biegów, klimatyzowane, z ogrzewaniem postojowym (webasto). Przewozić ma pięć osób i dodatkowo w wydzielonej części dwóch zatrzymanych.

W wyposażeniu specjalnym znaleźć się ma m.in. urządzenie sygnalizacyjno – ostrzegawcze (akustyczne i świetlne), z możliwości podawania komunikatów słownych, oznakowanie, monitoring GPS do lokalizacji pojazdu.

Oferty na dostawę takiego auta dla urzędu składać można do 18 sierpnia.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

12 - liczba komentarzy w artykule "Będzie nowy srebrny samochód dla straży miejskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Marek
Gość

Mnie rusza, jak widzę ten kiepski sprzęt, którym teraz jeżdżą. Bardzo dobrze, że to sie zmienia. Chłopaki mają u nas co robić

niezadowolony
Gość

Zlikwidować Straż Miejską, I tak się tylko obijają, wiecznie zajęci jak przyjadą na interwencję to już dawno jest po sprawie.

Adam
Gość

Lepiej było by kupić nowy radiowóz albo nowa karetkę był by z tego wiekszy pożytek dla mieszkańców

Bezimienna
Gość

Tu się z Tobą zgodzę, 100% racji, a tych obiboków wysłać na bezrobocie

Adam
Gość

Rowery wystarcza jak patrzę na ich pracę to mnie krew zalewa

wpDiscuz