Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Będzie nowy srebrny samochód dla straży miejskiej


Urząd miasta zamierza wyposażyć miejskich strażników w nowe auto. Ogłosił już przetarg na zakup nowego vana i przeznaczył na ten cel 70 tys. zł.  Dziś strażnicy miejscy dysponują dość już starymi pojazdami lanos, fiat doblo, no i oczywiście rowerami.

W specyfikacji ratusz określił wymagania, jakim ma sprostać nowe auto straży miejskiej, a nawet kolor pojazdu, ma być on srebrny. Oczywiście chodzi o auto nowe z rocznika 2017,  z silnikiem benzynowym o mocy od 95 KM i pojemności od 1300 cm sześć., z napędem na przednią oś, manualną skrzynią biegów, klimatyzowane, z ogrzewaniem postojowym (webasto). Przewozić ma pięć osób i dodatkowo w wydzielonej części dwóch zatrzymanych.

W wyposażeniu specjalnym znaleźć się ma m.in. urządzenie sygnalizacyjno – ostrzegawcze (akustyczne i świetlne), z możliwości podawania komunikatów słownych, oznakowanie, monitoring GPS do lokalizacji pojazdu.

Oferty na dostawę takiego auta dla urzędu składać można do 18 sierpnia.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

12 - liczba komentarzy w artykule "Będzie nowy srebrny samochód dla straży miejskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Marek
Gość

Mnie rusza, jak widzę ten kiepski sprzęt, którym teraz jeżdżą. Bardzo dobrze, że to sie zmienia. Chłopaki mają u nas co robić

niezadowolony
Gość

Zlikwidować Straż Miejską, I tak się tylko obijają, wiecznie zajęci jak przyjadą na interwencję to już dawno jest po sprawie.

Adam
Gość

Lepiej było by kupić nowy radiowóz albo nowa karetkę był by z tego wiekszy pożytek dla mieszkańców

Bezimienna
Gość

Tu się z Tobą zgodzę, 100% racji, a tych obiboków wysłać na bezrobocie

Adam
Gość

Rowery wystarcza jak patrzę na ich pracę to mnie krew zalewa

wpDiscuz