Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Nieprzytomną kobietę ze szkolnego boiska zabrało pogotowie


Zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy młodej kobiecie, która straciła przytomność na boisku Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie. Do kobiety dotrzeć pomogli strażacy, przecinając kłódkę, zamykającą bramę wjazdową. Do zdarzenia doszło wczoraj (8 sierpnia), około godziny 18:30.

– Do działań ratowniczych zadysponowano jeden zastęp JRG Mława. Strażacy przecięli kłódkę zamykającą bramę wjazdową na drodze dojazdowej do boiska. Osobie poszkodowanej, która pozostawała nieprzytomna pomocy udzielał zespół ratownictwa medycznego informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

3 komentarze

 1. gutek 09/08/2017 o 21:46

  To było wtargnięcie na teren szkoły. Powinny być wyciągnięte konsekwencje prawne..

 2. Gosia 09/08/2017 o 16:16

  Tak pozamykane boiska szkolne są świetne..!!

  • pikaczu 09/08/2017 o 21:10

   Tak. Szczególnie w wakacje gdy dzieci mogą biegać do woli. Wspaniała polityka

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.