Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wypadek na DK nr 60. Chciał ominąć sarnę, zginął jadący z nim pasażer


fot. ilustracyjne

W niedzielę 6 sierpnia  ok. godz. 20:30 w miejscowości Morawy gm. Gołymin doszło do zdarzenia drogowego. 17-letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego pasażer pojazdu Daewoo Nexia w wyniku doznany obrażeń zmarł w szpitalu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, gdzie kierujący pojazdem Daewoo Nexia 19-letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego próbując uniknąć zderzenia z sarną, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, po czym kilkakrotnie koziołkował zatrzymując się na polu uprawnym. Pasażer jadący z tyłu bez zapiętych pasów bezpieczeństwa z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Pasażerka pojazdu 17-letnia mieszkanka Makowa Mazowieckiego oraz kierujący nie odnieśli obrażeń.

Policja apeluje – Zapinajmy pasy bezpieczeństwa

Prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa potrafią uratować nas od kalectwa, a nawet śmierci. Niezapięte lub zapięte nieprawidłowo pasy bezpieczeństwa niejednokrotnie są przyczyną wysokiej śmiertelności i urazów u ofiar wypadków drogowych. Jednak mimo apeli w dalszym ciągu zdarzają się kierujący oraz pasażerowie, którzy nie przestrzegają, a wręcz lekceważą obowiązek jakim jest jazda w zapiętych pasach bezpieczeństwa.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek na DK nr 60. Chciał ominąć sarnę, zginął jadący z nim pasażer"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
bart
Gość

Na zdjęciu to raczej Fiat Panda

oko
Gość

Zdjęcie jest podpisane jako ilustracyjne…

wpDiscuz