Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo


W niedzielę, godz. 22.00, droga relacji Mława – Sławogóra Nowa, kierująca pojazdem marki Seat Cordoba 19-letnia mieszkanka pow. mławskiego, na prostym odcinku drogi, omijając nieprawidłowo zaparkowane w poprzek jezdni wstępnie nieustalone auto, straciła panowanie nad pojazdem.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W wyniku poślizgu uderzyła lewą stroną pojazdu w przydrożne drzewo. Kierująca z podejrzeniem urazu wielonarządowego, została przewieziona do szpitala w Mławie. Natomiast pasażer auta nie doznał obrażeń. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Apelujemy do kierujących samochodami o patrzenie w lusterka i odpowiednio wczesne sygnalizowanie wykonywania manewrów.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500