Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Festyn Wólczański 2017


Zespoły: Pobożanie, Green oraz Mariusz Kalaga zagrali dla mławian podczas tegorocznej odsłony Wólczańskiego Festynu. Dla najmłodszych mieszkańców Wólki gry, zabawy i malowanie twarzy przygotował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,  była też akcja edukacyjna „Ratujmy pszczoły”, strzelnica sportowa i oczywiście dmuchane zjeżdżalnie. Dla tych trochę starszych była strefa gastronomiczna, gdzie można było zjeść coś na ciepło i wypić piwo.

W tym roku na scenie wystąpił zespół Pobożanie z Janowca Kościelnego w repertuarze folklorystycznym, biesiadnym oraz klimatach disco. Po nim zaprezentował się mławski zespół Green. Tak jak to zwykle bywa, najliczniejsze grono słuchaczy zebrało się pod sceną dopiero podczas występu gwiazdy wieczoru – Mariusza Kalagi, który zagrał swoje największe przeboje.

red.

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Festyn Wólczański 2017"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
parafianin
Gość

Najlepiej zorganizowany festyn od kilkudziesięciu lat. Przynajmniej przez ostatnie 50 lat nie widziałem takiego rozmachu i tak udanego festynu w parafii wólczańskiej. Szkoda tylko że przy tak dobrej muzyce uczestnicy tak nielicznie korzystali z możliwości tanecznych.

wpDiscuz