Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ultramaraton Powstańca. Reprezentant ASW Senshi pokonał 63 km


31 lipca br. w Wieliszewie k. Legionowa odbył się Ultramaraton Powstańca, w którym wziął udział Kamil Przybyszewski zawodnik klubu Akademi Sztuk Walk Senshi.

Trasa biegu byłaby może i przyjemna, gdyby nie upał, gdzie miejscami przekraczał 40°C, w cieniu. Dystans mierzył 63 km na 63 dni walk Powstania. Kamilowi zajęło to niespełna 9h 30 min. Ambicje były by wraz z rozpoczęciem 7 godziny być na mecie. „Jak na debiut miało być lepiej – śmieje się. Pojechałem tam oddać hołd a nie się ścigać.” Pogoda przyprawiła pech nie tylko Kamilowi, ale też całej reszcie biegaczy. Były udary, odwodnienia, kontuzję a woda w bukłakach aż się gotowała. Reprezentant ASW Senshi zajął 23 miejsce w kategorii M30. Na metę dotarło 238 osób, gdzie deklarowało udział ponad 340 biegaczy. Należy nadmienić, że kariera biegowa Kamila trwa dopiero od ok 1,5 roku, a już sprawdza się on na tak długich dystansach. Życzymy dalszych sukcesów.

źródło: Artur Możdżonek

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Ultramaraton Powstańca. Reprezentant ASW Senshi pokonał 63 km"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Biegacz
Gość

Powodzonka

Grzegorz i Piotr
Gość

Gratulacje Kamil wytrwałości.

wpDiscuz