Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Szydłówek. Ciężarowy DAF z kradzioną naczepą zderzył się z Audi


W piątek 21 lipca w miejscowości Szydłówek gm. Szydłowo doszło do zderzenia ciężarowego DAF-a z naczepą z samochodem osobowym Audi A6. Pojazdy zderzyły się w momencie wykonywania skrętu w lewo przez kierowcę Audi. Ciekawostką jest, że naczepa pojazdu ciężarowego figurowała w ewidencji jako skradziona. Mławska policja zabezpieczyła ją do czasu zakończenia postępowania w tej sprawie.

Biuro architektoniczne KB Projekt

– Pojazdem ciężarowym DAF kierował kierowca jednej z firm z rejonu siedleckiego. Naczepa samochodu ciężarowego figuruje w ewidencji jako skradziona z terenu działania Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Czynności w tej sprawie prowadzi obecnie KPP w Mławie. Do czasu ich zakończenia naczepa została zabezpieczona przez mławską policję – podaje mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława.

red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz