Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Mieszkańca Wólki poranili nożem i zabrali mu 50 zł


Do napadu doszło w Mławie na ulicy Rynkowej w dniu 27 lipca br. Dokonali go dwaj mieszkańcy Mławy. Jeden z nich ma 29 lat, drugi 35. Ofiarą rozboju jest dwudziestodziewięcioletni mieszkaniec Wólki.

Dwaj mężczyźni, mieszkańcy Mławy dopuścili się rozboju na dwudziestodziewięcioletnim mieszkańcu Wólki. Ofiara doznała stłuczenia nosa oraz ran ciętych przedramienia prawego. Napastnicy zabrali mu kwotę 50 zł. Sprawcy są tymczasowo aresztowani, na tym etapie postępowanie prowadzone jest z art. 280 § 2 KK – informuje Marek Łasicki, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Mławie.

Rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia o którym mówi art. 280 § 2 Kodeksu Karnego zagrożony jest  karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

8 - liczba komentarzy w artykule "Mieszkańca Wólki poranili nożem i zabrali mu 50 zł"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kleo
Gość

Proszę o podanie personali sprawców.

Andzia
Gość

Nie interesuj sie bo ciekawosc to pierwszy krok do piekla ha

Jaa
Gość

a tak na serio to co Cię obchodzą personalia sprawców ? do czego ich użyjesz ? hah

Prawnik
Gość

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych — proszę sobie poczytać bo widzę brak jakiejkolwiek wiedzy 🙂

kleo
Gość

Personalia można podawać . Żadna ustawa tego nie zabrania

Andrzej
Gość

Jeżeli nie jest osobą poszukiwaną, ani osobą publiczną to nie ma możliwości podawania danych

Ktos
Gość

Za mała szkodliwość czynu dostaną karę finansową której nigdy nie zapłacą i na tym się skończy… A nie od dziś wiadomo że Wólka A zwłaszcza rynek i napoleońska były i są niebezpieczne ale policja przejedzie się i chyba „boi” zatrzymać….

partyznt
Gość

bo policja jest od wlepiania mandatów za przejście na czerwonym

wpDiscuz