Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Strażacy uratowali ciężarówki warte około 3 mln zł


Na około 3 mln zł oszacowano wartość uratowanego przez strażaków mienia podczas wczorajszego pożaru w Wiśniewie. Dwa spośród kilkunastu zaparkowanych blisko siebie ciągników siodłowych zapaliły się. Pożar gasiły trzy zastępy straży pożarnej.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o pożarze samochodów ciężarowych w Wiśniewie wpłynęło 29 lipca o godzinie 19:09. Działania ratowniczo-gaśnicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wyszyny Kościelne. Podano dwa prądy wody do całkowitego ugaszenia płonącego ciągnika siodłowego oraz drugiego ciągnika z naczepą. Pożarem zagrożone było 9 dalszych ciągników siodłowych zaparkowanych obok siebie w odległościach około 1,5. Wartość uratowanego mienia oszacowano na ok. 3 mln. zł – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz