Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Polskie ślady w europejskich miastach – konkurs fotograficzny dla młodzieży


fot.: Pixabay

Atrakcyjne nagrody rzeczowe można zdobyć w konkursie fotograficznym „Polskie ślady w europejskich miastach” organizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Warszawie. Wystarczy zrobić zdjęcie.

– Wakacje to czas, kiedy podróżujemy, zwiedzamy, oglądamy, poznajemy nowe miejsca, ale także uwieczniamy je w obiektywach swoich aparatów fotograficznych. Zachęcamy, aby podróżując po Europie, szukać polskich śladów i podzielić się swoimi odkryciami, biorąc udział w konkursie fotograficznym – mówią organizatorzy.

Prace konkursowe – zdjęcia uwieczniające polskie ślady w europejskich miastach – w postaci plików zdjęciowych wraz z krótkim opisem (do 20 słów) można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej http://rodm-warszawa.pl/konkurs/ do 15 września 2017 r.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest cyfrowy aparat fotograficzny. Zostaną także przyznane trzy wyróżnienia – ich zdobywcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs jest adresowany do osób, które do 15 września 2017 r. nie będą miały ukończonego 19. roku życia.

źródło: KN/UMM, RODM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Polskie ślady w europejskich miastach – konkurs fotograficzny dla młodzieży"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Dorota
Gość

Lepsza od aparatu bylaby kaska na drobne wydatki.
Aparat moze sie znudzic, a kasa moze sie przydac

wpDiscuz