Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Pszczółki rządziły w Glinkach. Szulc królem strzelców


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Premierowa edycja piłkarskiego turnieju Glinki Cup zgromadziła na starcie dziesięć zespołów. Uczestników nie odstraszyły opady deszczu. Przez kilka godzin rywalizowali w zawodach, w których główne trofeum ufundował  kierownik hali sportowej w Radzanowie.

Zwycięsko z batalii wyszli reprezentanci Pszczółek Będzymin. Porażki nie uniknęli, przegrali 0:1 z konkurentami z Gradzanowa Włościańskiego. Nie zdołali także pokonać pierwszej ekipy Zgliczyna Glinek. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

W fazie pucharowej już się nie pomylili. Najpierw w półfinale poradzili sobie ze Zgliczynem Glinki I. Natomiast w decydującym pojedynku spotkali się ze swoimi grupowymi pogromcami z Gradzanowa. Podobnie jak to miało miejsce w pierwszym starciu, doszło do zaciętej walki. Jednak końcowe rozstrzygniecie okazało się tym razem korzystne dla Pszczółek.  Zdołali strzelić bramkę, a konto przeciwników pozostało puste.

Na trzecim miejscu ukończyła zawody Syberia. W pojedynku o miejsce na najniższym stopniu podium pokonali 1:0 drugą ekipę gospodarzy.

Królem strzelców został napastnik Pszczółek Michał Szulc. Natomiast statuetka dla najlepszego zawodnika imprezy trafiła w ręce Jakuba Grzywacza, reprezentanta Gradzanowa Włościańskiego.

W imprezie uczestniczyli gracze Pszczółek Będzymin, Gradzanowa Włościańskiego, Zgliczyna Pobodzy, Kobylej Łąki, Zgliczyna Glinek (dwie ekipy), Sławęcina, Ratowa, Swojęcina oraz Syberii.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz