Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

I Rodzinny Piknik Sportowy w Gminie Stupsk


W niedzielę 23 lipca 2017 r. przy hali sportowej w Morawach odbył się I Rodzinny Piknik Sportowy.

KSP Mława nabór

Imprezę rozpoczęły mecze rozgrywek „Granie na tartanie”, gdzie spotkały się 4 zespoły, które awansowały w eliminacjach z grupy A i grupy B. Rozgrywki rozpoczęły się meczami półfinałowymi, a następnie rozegrane zostały mecze o 3 miejsce, gdzie Wyszyny pokonały zespół z Woli Szydłowskiej i 1 miejsce, gdzie Konopianka pokonała Amigo Konopki i zwyciężyła w całym turnieju. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe mecze rozegrane zostały na hali sportowej.

Później na boisku sportowym, które przeszło renowację i zostało dostosowane do wymogów Polskiego Związku Piłki Nożnej, rozegrany został towarzyski mecz pomiędzy zespołami Samorządowców a Oldboyami Konopianki Konopki.

Równocześnie na boisku plażowym trwał turniej piłki siatkowej zespołów mieszanych 3vs3, gdzie w składzie każdej drużyny musiała być min. jedna kobieta. Wyniki turnieju: 1 miejsce- Anna Karwacka, Łukasz Karwacki, Piotr Karwacki; 2 miejsce- Marlena Kucka, Adam Zadrożny, Kamil Zadrożny, 3 miejsce- Karolina Sowińska, Krystian Zając, Radosław Krysztofiak.

Uczestnicy pikniku mogli bezpłatnie posilić się grochówką przygotowaną w kuchni polowej oraz kiełbaską z grilla. Dzieciom wiele radości sprawiła wata cukrowa i popcorn. Chętnie też korzystano z atrakcji płatnego wesołego miasteczka. Dobre humory i pogoda dopisały.

Zapraszamy na fotorelację.

« 1 z 4 »

 

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz