Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Piłsudskiego. Aktualizacja


Dzisiaj około godz. 10:40 na ul. Piłsudskiego w Mławie doszło do zderzenia samochodu osobowego Honda z terenowym Daewoo Korando.

Dwaj uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu zdarzenie jest policja oraz dwie jednostki JRG Mława. Występują utrudnienia w ruchu, zostały wyznaczone objazdy. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

red.

Aktualizacja.

– Do wypadku doszło w sobotę, o godz. 10:40 na Al. Piłsudskiego w Mławie. Kierujący hondą civic nie dostosował prędkości i na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Daewoo Korando. Daewoo kierował 67- letni mieszkaniec pow. działdowskiego. Obaj kierowcy przewiezieni zostali do szpitala w Mławie, byli trzeźwi. Młody kierowca hondy stracił prawo jazdy . Trwają czynności policji – podaje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz