Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Piłsudskiego. Aktualizacja


Dzisiaj około godz. 10:40 na ul. Piłsudskiego w Mławie doszło do zderzenia samochodu osobowego Honda z terenowym Daewoo Korando.

Słoneczne ogrody Mława

Dwaj uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu zdarzenie jest policja oraz dwie jednostki JRG Mława. Występują utrudnienia w ruchu, zostały wyznaczone objazdy. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

red.

Aktualizacja.

– Do wypadku doszło w sobotę, o godz. 10:40 na Al. Piłsudskiego w Mławie. Kierujący hondą civic nie dostosował prędkości i na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Daewoo Korando. Daewoo kierował 67- letni mieszkaniec pow. działdowskiego. Obaj kierowcy przewiezieni zostali do szpitala w Mławie, byli trzeźwi. Młody kierowca hondy stracił prawo jazdy . Trwają czynności policji – podaje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500