Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Rozpoznajesz tę kosiarkę?


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, odnaleźli i zabezpieczyli kosiarkę do trawy, która prawdopodobnie pochodzi z kradzieży.

Słoneczne ogrody Mława

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należący do nich utracony  przedmiot, tj.: kosiarka spalinowa, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23  654 72 65 lub 23 654 72 00. 

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
wow

e odnalazła. brawo Policja.

bart

O, to na pewno moja kosiarka żółto siwa. Od kiedy mi ją ukradziono muszę ciąć kosą, a już mi się osęłka kończy. O boże jakie to szczęście że ją ktoś znalazł. Moja kosa odetchnęła z ulgą