Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Grendziński i Kuciejczyk na podium ciechanowskiej piętnastki


W Ciechanowie nie brakuje imprez biegowych. Jedną z nich rozegrano już po raz trzydziesty siódmy. Na starcie tegorocznej ciechanowskiej piętnastki stanęło stu siedmiu zawodników. Wśród nich było czterech naszych reprezentantów.

Najlepiej poszło pochodzącemu z gminy Stupsk Kamilowi Grendzińskiemu. Podpieczmy Wojciecha Łachuta wykręcił szósty czas imprezy. W swojej grupie wiekowej czyli M16-19 nie znalazł żadnego godnego konkurenta. Macieja Podleckiego z Młocka wyprzedził prawie o cztery sekundy.

Tuż za Grendzińskim finiszował  Henryk Kuciejczyk. Mieszkający w Szydłowie biegacz  pokonał  dystans 15 kilometrów w pięćdziesiąt dziewięć minut i dwadzieścia cztery sekundy. Siódmy w klasyfikacji generalnej, w kategorii M50-59 lat okazał się najlepszy.

– Czas nie jest rewelacyjny. Dotarłem do mety dwie minuty później, niż zakładałem. Swoje zrobił jednak wiatr, wiało praktycznie na całej długości trasy – podkreślał nasz reprezentant.

Z osiemnastej pozycji w generalnym zestawieniu mógł się cieszyć Adam Macugowski. Wśród zawodników, którzy skończyli czterdziesty rok życia był piąty. Natomiast Jerzy Kaczmarczyk finiszował na 76. miejscu (szósty w kategorii M60-69).

Główne trofeum imprezy w Ciechanowie przypadło Pawłowi Pszczółkowskiemu. Zawodnik z Olsztyna okazał się lepszy na finiszu od Artura Kamińskiego z Płocka i miejscowego zawodnika Michała Makowskiego.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz