Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Oddaliła się z oddziału psychiatrycznego. Szuka jej Policja


Komenda Powiatowa   Policji   w Ciechanowie   prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną 47-letnią Małgorzatą Dobrak zam. Obryte 188. Kobieta w dniu 28.06.2017r ok godz. 11:00 podczas  spaceru samowolnie oddaliła się  z oddziału Psychiatrycznego w Ciechanowie. 

Rysopis: wzrost  162 cm, waga 61 kg średniej budowy ciała , twarz pociągła, włosy długie ciemno brązowe, oczy zielone, uszy i nos normalne,

Zaginiona ubrana była  w bluzkę koloru czarnego,  sweter bez guzików koloru jasnego  kurtkę koloru błękitnego,  długą spódnicę koloru jasnego, buty koloru jasnego w rękach miała różaniec.

Z ustaleń w sprawie wynika iż w okresie od 28.06.2017r do 02.07.2017 zaginiona była widziana  na terenie Ciechanowa w rejonie ul. Sońska, Kasprzaka, gdzie zatrzymywała pojazdy próbując dostać się do Warszawy.

Osoby mające informacje na temat w/w kobiety, a w szczególności te  które miały z nią  kontakt lub  przemieszczały się pojazdami i były przez nią zatrzymywane  proszone są o kontakt z  prowadzącym poszukiwana
asp. Andrzej Chojnowski tel. 696497195 lub dyż. KPP Ciechanów 236731200

źródło: KPP Ciechanów

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. Gall Anonim 11/07/2017 o 16:58

    Tak to jest jak personel bierze pensję i ma w czterech literach pacjentów.

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.