Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Fantastyczni Bracia i Smykiewicz. Megitza nie zachwyciła


W drugim i ostatnim dniu Summer City Festival wieńczącym tegoroczne Dni Mławy  już od godziny 17 – tej na scenie rozpoczęły się koncerty. Jako pierwszy zagrał mławski zespół Tacton, po nim częstochowski AmperA, ale to dopiero występ Antka Smykiewicza zapełnił plac przed sceną, głównie młodymi słuchaczami. Artysta zaśpiewał oczywiście swoje największe przeboje, jak się okazało, doskonale znane również w Mławie. Oczywiście bisował, przy ogromnym aplauzie młodzieży, rozdawał autografy i pozował do pamiątkowego selfie.

Mławian nie zachwycił występ Megitzy, po jej występie nie było też bisów. Znaczna część słuchaczy po koncercie Smykiewicza opuściła plac przed sceną, by powrócić dopiero przed występem Braci. Megitza Trio oprócz swoich przebojów zagrało i zaśpiewało też specjalnie napisaną dla mławian piosenkę. Jej fragmentu można posłuchać, link zamieszczony jest poniżej. Dni Mławy zakończył zespół Bracia Piotra i Wojciecha Cugowskich mocnym, rockowym brzmieniem. Zapraszamy na fotorelację z wydarzeń ostatniego dnia Summer City Festival.

red.

„Piosenka dla mławian” usunięta z portalu na żądanie ambasador kampanii kierunek Mława Małgorzaty Babiarz Megitzy.

« 1 z 5 »
Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

102 - liczba komentarzy w artykule "Fantastyczni Bracia i Smykiewicz. Megitza nie zachwyciła"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
comber_wieprzowy
Gość

A Pana Bruździaka cenzurujecie, czy miał tylko „15 komentarzy” w zanadrzu

Smakowita chwila
Gość

Ej! McLena! Odczep sie od Bruzdziaka. Jak masz problem, to sprobuj polemizowac z Bruzdziakiem na zywo.
A jak nie masz odwagi, to dalej trzymaj z wieprzakami, bo nie tylko laczy was praca, ale tez czesci fizyczne poltuszy.

heha
Gość

Megitza nadaje się do reklamowania Mławy jak Burmistrz do reklamowania szamponu przeciwłupieżowego!

Dla Burmistrza
Gość

Koszty, jakie koszty poszly na te kampanie Megitzy?

Myś
Gość

PRawie jak w barejowskim Misiu tylko lepiej.

Janek
Gość

Ale co konkretnie jak w Misiu?

obcy
Gość

Widzę, że Megitza nie życzy sobie filmiku na portalu codziennik? co to za ambasador Mławy? mam zamieszkać w mieście gdzie panuje cenzura i zamordyzm?

Troglo
Gość

W tym mieście jest jedyna słuszna droga, kto nią nie podąża jest wrogiem władzy, która uzurpuje sobie absolutną rację w podejmowanych „jedynie słusznie decyzjach”

REWELACJA
Gość

Jak dla mnie BRACIA!!! bezkonkurencyjni. UWIELBIAM ICH <3 WYMIETLI WSZYSTKICH : D Publiczność rozgrzana do czerwoności. naprawde D Z I A Ł O SIĘ

wpDiscuz