Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Mławianie w Centrum Nauki Kopernik


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej Bądźmy Razem i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej razem zorganizowali niezwykłą wycieczkę. Ponad dwudziestoosobowa grupa osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami w piątek 7 lipca odwiedziła Centrum Nauki Kopernik.  Dla niektórych osób było to pierwsze spotkanie z Warszawą i tak ciekawym miejscem jakim jest Centrum.

Uczestnicy wycieczki byli zachwyceni wystawami. Oglądali m.in. Teatr Wysokich Napięć, wystawę „Płyń lub giń”, Re: generację, Człowiek i środowisko. Wszyscy byli bardzo zafascynowani zwiedzaniem, ale udało się wygospodarować jeszcze trochę czasu, by korzystając ze słonecznej pogody trochę pobyć na Wiślanych Bulwarach. Choć z żalem, ale za to w doskonałych humorach wrócili do Mławy.

red.

źródło i fot.: MOPS Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Mławianie w Centrum Nauki Kopernik"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Teflonowy burmistrz
Gość

Wspaniali ludzie, ktorzy mimo swoich trudnosci, pokazuja, ze warto walczyc, warto byc, warto rozwijac sie. Na zdjeciach zauwazylem Karola Safaryna.
Ma on niezwykle wyczucie w grze na gitarze. Gra swietnie i robi to z pelna pasja.
Ze swojej strony pozdrawiam wszystkich uczestnikow tego wyjazdu oraz tych, ktorzy ten wyjazd im umozliwili. Codziennikowi Mlawskiemu tez naleza sie podziekowania za ten artykul, bo pokazuje ludzi mocnych w duchu, mocnych pomimo trudnosci.

PRdsON
Gość

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa 🙂
Muzyka to pasją A dla pasji robi się dużo by ja rozwijać 🙂
Pozdrawiam Karol

wpDiscuz