Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Pierwszy przystanek „Wakacji z Maxem” za nami


„Wakacje z Maxem” to pomysł na spędzanie wolnego czasu przez dzieci i młodzież w sposób ciekawy i atrakcyjny. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje karnet, w którym zbiera pieczątki za wzięcie udziału w zabawach. Ci, którzy zbiorą wszystkie, wezmą udział w losowaniu nagród wakacyjnej loterii.

Wczoraj „Wakacje z Maxem” gościły na boisku Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 na ul. Ordona. Na dzieci czekały różne gry, zabawy i zajęcia – plenerowy chińczyk, kółko i krzyżyk, bieg po torze z przeszkodami, gra memory, klasy i skakanka. Przy stoisku biblioteki młodzież odgadywała, a nawet tworzyła przysłowia. Pod policyjnym namiotem dzieci poznawały znaki drogowe, tworzyły rysunki i stawały się super – detektywami. Na pamiątkę zabierały ze sobą swoje odciski daktyloskopijne. Przy bojowym wozie strażackim poznawały zasady udzielania pierwszej pomocy i zadawały setki pytań „a do czego to służy”? – na które zawsze cierpliwie odpowiadali strażacy.

Kolejne przystanki „Wakacji z Maxem” zaplanowano:

13 lipca na terenie Gimnazjum nr 1 przy ul. Sportowej 1

20 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej

Finał akcji będzie miał miejsce 27 lipca w Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a.

Program „Wakacje z Maksem” to projekt MOPS w Mławie a wspierają go Mławska Biblioteka Publiczna, MHS, MDK, Komenda Powiatowa PSP w Mławie, Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Pierwszy przystanek „Wakacji z Maxem” za nami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Fajnie
Gość

Wakacje z Maxem to świetny pomysł.

wpDiscuz