Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Grędziński nie odpoczywa. Na podium w Beskidach i Płocku


Bartosz Grędziński pokonuje w tym sezonie kolejne bariery. Pod koniec czerwca wziął udział w pierwszym w karierze wyścigu etapowym. Natomiast w niedzielę 2 lipca pojawił się na starcie zawodów w Płocku.

Biuro architektoniczne KB Projekt

Etapówka została podzielona na cztery części. Czasu na odpoczynku nie było zbyt dużo – walka na odcinku Mega oznaczała pokonanie ponad dwustu kilometrów. Wszystko w wyjątkowo trudnym terenie. Zawodnicy musieli się wspinać w trakcie Beskidy MTB Trophy  m.in. na szczyt Czantorii i Klimczoka. Mnóstwo sił kosztowało także pokonanie terenów położonych wokół Baraniej Góry i Wisły.

Kolarz z Mazowsza radził sobie w górzystych „klimatach” kapitalnie. Po pierwszym etapie był nawet czwarty. Kłopoty m.in. z rowerem (musiał naprawiać łańcuch) sprawiły, że ostatecznie zakończył zmagania na dziewiątym miejscu. Natomiast w zestawieniu zawodników, którzy nie skończyli trzydziestego roku życia, był drugi.

Grędziński nie odpoczywał zbyt długo. Szybko wrócił do peletonu, rywalizacja w Płocku w ramach Poland Bike Marathon oznaczała przejechanie 56 kilometrów. Nasz zawodnik ukończył rywalizację na odcinku o nazwie Max na piątym miejscu. W kategorii M2 został sklasyfikowany na drugiej pozycji. Jedenasty był w niej drugi z naszych reprezentantów Michał Biranowski – w generalnym zestawieniu sześćdziesiąty piąty.

Na krótszym dystansie Fan walczyło rodzeństwo Gruszewskich. Zuzanna była ósma wśród kobiet (czwarta w kategorii D2), a jej starszy brat piętnasty wśród mężczyzn (szósty w kategorii C4).

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz