Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Tytuł mistrzowski bez zmian. Nadal rządzą Oldboye


Oldboye powtórzyli wyczyn sprzed roku i obronili tytuł najlepszej ekipy Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. W drodze po główne trofeum nie potknęli się ani razu. Jedyny punkt stracili w zremisowany pojedynku z Jokerem.

Słoneczne ogrody Mława

Decydujący krok zrobili w ostatniej kolejce. W konfrontacji z Netterem szybko strzelili dwa gole. Kolejne trzy dołożyli w dalszej części rywalizacji. Hattrickiem popisał się Mariusz Walczak, po razie na listę strzelców wpisali się Andrzej Karpiński i Maciej Rogalski. W ekipie przeciwników odpowiedzieli Bartosz Wiśniewski, Maciej Jeziorski oraz Piotr Kacperowski.

Tytuł wicemistrzowski przypadł KKS-owi Kępa. W ostatnim pojedynku debiutanci przegrali z Jokerem. Po golu Hovika Galstyana z rzutu karnego objęli nawet prowadzenie. Potem jednak trafiali już rywale – m.in. ta sztuka udała się Karolowi Roniewiczowi.

Najskuteczniejszym graczem tegorocznej edycji ligi okazał się Krzysztof Stępka. Napastnik Marco zakończył rozgrywki z tuzinem trafień na koncie. W zaległym meczu z Zielonym Miastem wpisał na swoje konto jedną bramkę. Natomiast w batalii z Easy Netem trafił do siatki trzy razy.

Ze względu na pogodę, ostatnia kolejka została rozłożona na dwa dni. Po rozegraniu  wszystkich spotkań, w popularnej „olimpijce” odbyło się podsumowanie zmagań. Nagrodzono drużyny, nie zapomniano także o indywidualnych wyróżnieniach. Stępka odebrał  nagrodę dla króla strzelców, Walczak dla najlepszego zawodnika, Tomasz Oleszkiewicz dla najlepszego bramkarza, natomiast statuetkę dla najstarszego zawodnika ligi – Wiktor Pełkowski.

Ostatnia kolejka: Marco – Easy Net 7:0, LG – Zielone Miasto 2:2, Netter – Oldboy 3:5, KKS Kępa – Joker 1:2

Zaległy mecz: Zielone Miasto – Marco 2:2

 

Klasyfikacja strzelców: 12 – Krzysztof Stępka (Marco), 10 – Mariusz Walczak 8 – Ovik Galstyan (KKS Kępa),  Andrzej Karpiński (Oldboy)

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500