Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Nowe – stare władze Klubu „Pogodny Uśmiech”


Klub Seniora „Pogodny Uśmiech” to jedno z aktywniejszych stowarzyszeń w Mławie. Chcą się spotykać i spotykają niemal w każdy czwartek, w wynajmowanej i opłacanej z własnych składek sali. 29 czerwca dotychczasowy zarząd z prezesem Henrykiem Kacprzakiem podsumował działania w mijającej kadencji. Odbyły się też wybory nowych władz. Nie było tu niespodzianek. Henryk Kacprzak ponownie będzie prezesem „Pogodnego Uśmiechu”.

Klub nie zamierza spoczywać na laurach. W ubiegłych latach seniorzy organizowali sobie wyjazdy, jak choćby do Gniezna czy Myszyńca. Takie plany mają również na przyszłość, w tym roku chcą wyjechać do Częstochowy. Aktywnie uczestniczą też w życiu kulturalnym miasta. Z ich inicjatywy odbywają się w mieście Festiwal Piosenki Żołnierskiej czy Zawkrzeński Rajd Rowerowy – Szlakiem miejsc Pamięci Narodowej. Mają swoją reprezentację w mławskiej radzie seniora, biorą udział w rekonstrukcji bitwy pod Mławą.

29 czerwca na kolejną, czteroletnią kadencję zostały wybrane władze stowarzyszenia.
Zarząd stowarzyszenia:

Henryk Kacprzak – Prezes
Leon Lipiński – V-ce Prezes
Marianna Brzuszek – Skarbnik
Grażyna Pieróg- Żakiewicz – Sekretarz

Komisja Rewizyjna:

  1. Edwarda Brzozowska – Przewodnicząca
  2. Alicja Drewnowska – członek
  3. Teresa Matuszewska – członek

Nowym władzą życzymy dalszej takiej jak dotychczas aktywności, i oczywiście pogodnego uśmiechu!

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz