Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Pobił i okradł dostawcę kebabów. Został zatrzymany


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie rozboju, do którego doszło w niedzielę wieczorem na ul. Warszawskiej w Mławie. Młody mężczyzna zamówił kebaby a następnie pobił i okradł dostawcę . Chwilę później został zatrzymany przez  interweniujący patrol.

Sprawca, 22- letni mieszkaniec  Mławy, w poniedziałek  usłyszał zarzut dokonania rozboju. Za przestępstwo to, zgodnie z Kodeksem karnym,  grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.   Jak wynika z ustaleń, sprawca rozboju  złożył zamówienie o wartości ponad 50 złotych z dostawą do domu. Kiedy  dostawca przyjechał z zamówionymi kebabami, mławianin nie chciał zapłacić za zamówienie, uderzył 51- letniego mieszkańca Mławy w twarz i odebrał mu torbę termiczną z kebabami. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali chwilę po zdarzeniu 22- letniego mławianina. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,30 promila alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu.  W poniedziałek prokurator zastosował wobec zatrzymanego policyjny dozór.

źródło: asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz