Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Kierowca ciężarówki rozbił sygnalizator na „siódemce”. Był nietrzeźwy


Wczoraj podawaliśmy informację o zdarzeniach na skrzyżowaniu „siódemki” i ulicy Warszawskiej, gdzie m.in. została uszkodzona sygnalizacja świetlna. Okazuje się, że kierowca ciężarówki, który w nią uderzył, był nietrzeźwy. W miniony weekend, niestety nie był jedynym nietrzeźwym za kierownicą.

W niedzielę, o godz. 10:20, na ul. Warszawskiej w Mławie, interweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego samochodem ciężarowym renault, 58- letniego mieszkańca Podlasia. Jan T. miał w organizmie ponad 2,20 promila alkoholu. Jechał drogą krajową w kierunku Warszawy i na skrzyżowaniu z ul. Warszawską uderzył w sygnalizację świetlną. Kierowca stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Tego samego dnia, o godz. 17:20 w miejscowości Dąbrowa, patrol ruchu drogowego  zatrzymał  Andrzeja K. lat 25, zam. pow. mławski, który kierował samochodem marki Ford Mondeo, będąc w stanie nietrzeźwości  (ponad 1,90 promila) oraz pomimo orzeczonego sądowego  zakazu prowadzenia pojazdów. Trwają czynności policji.

Zobacz także:

Uszkodzony sygnalizator i trzy auta rozbite na skrzyżowaniu „siódemki” i Warszawskiej

źródło:KPP Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Kierowca ciężarówki rozbił sygnalizator na „siódemce”. Był nietrzeźwy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
misia
Gość

Ludzie to debile ! Strach wyjechać samochodem na drogę. Bo jak nie narąbany, to naćpany albo pan dróg i autostrad co to wszystkich wyprzedza. A potem rodziny płaczą bo taki debil zabija niewinnego człowieka.

Think more
Gość

Misiu, więcej empatii, bo mówiąc „ludzie to debile” określasz tym mianem również samą siebie.
Gratuluję debilizmu.

Obserwator
Gość

Jak ktoś się tylko w takim otoczeniu obraca, to nie dziwne, że później twierdzi, że wszyscy ludzie tacy są

odd
Gość

Misa ma rację. Niektórzy nie powinni nigdy dodać prawa jazdy. Debile to i tak łagodne określenie wskazujące tylko na lekkie upośledzenie umysłowe.

Anonimowo
Gość

Upośledzeni umysłowo nie dostają prawa jazdy, to po pierwsze, a po drugie to jak sam zaznaczasz „niektórzy”, a szanowna misia uogólnia, a tak nie wolno, bo większość kierowców jest rozsądna i używa szarych komórek właściwie.

wpDiscuz