Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Znamy laureatów Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej


Koncertem, wręczeniem nagród i wyróżnień zakończyły się dwudniowe warsztaty malarskie zorganizowane już po raz piąty przez Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej. Powstałe w ich trakcie prace, oceniane były w Konkursie Plastycznym im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej.

Warsztaty poprowadził mławski artysta-malarz Zdzisław Kruszyński. Dzieci biorące w nich udział wykonywały prace w technice pastelowej lub akrylowej o tematyce związanej z ruchem, deszczem i plenerem. Wszystkie prace zgłoszone do konkursu można było zobaczyć w dniu wczorajszym, podczas wystawy, towarzyszącej wręczaniu nagród na estradzie w parku miejskim. Autorów najlepszych prac wyłoniło jury, które przyznając nagrody wzięło pod uwagę wiek młodych autorów.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I miejsce:

Laura Olszewska
Antonina Nadratowska
Zofia Kordulewska
Wiktoria Dzilińska
Julia Matalińska

II miejsce:

Maja Harzyńska
Emilia Łukaszewska
Zuzanna Subocz
Gabriela Subocz

III miejsce

Maja Błażejewska
Nicola Raimondi

Wyróżnieni:

Alicja Jankowska
Adam Skwarski
Weronika Fydrych
Weronika Gręda
Julia Król – nagroda specjalna dla najmłodszej uczestniczki konkursu.

Ceremonię wręczania nagród zakończył koncert wokalno – muzyczny w wykonaniu Julity Jabłonowskiej z Akademii Muzycznej w Szczecinie oraz Damiana Chilińskiego absolwenta Akademii Muzycznej w Poznaniu.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. Monika 03/07/2017 o 11:13

    Gratulacje dla młodych talentów!! :* 🙂

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.