Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Lipiec. Wakacje z MOSiRem


Regulamin dostępny jest TUTAJ

 

źródło: MOSiR Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

3 komentarze

  1. Do Pana Burmistrza 03/07/2017 o 17:41

    Proszę Pana czy jest sens inwestowania w infrastrukturę sportową i zatrudniania kolejnych pracownikow jeżeli i tak nie mozna zapewnić organizacji zajęć dla dzieci w wakacje. Jak Pan to sobie wyobraża? Płacimy podatki, Pan buduje, zatrudnia pośrednio pracownikow a z obiektów w sposób zorganizowany mogą korzystać kluby sportowe i szkoły organizujące zawody. Gdzie jest oferta wakacyjna? Rozumiem, ze w roku szkolnym dzieci się uczą i nie ma zadnej oferty po za klubami ale w wakacje mają wolne i mozna codziennie organizować wlasnie dla nich zajęcia na obiektach MOSIR. Taka jest potrzeba.

  2. ziomal 03/07/2017 o 12:05

    W pozostałe dni pracownicy MOSiR ŁĄCZNIE Z KIEROWNIKIEM mają urlopy, z tego wykazu/planu/ imprez wynika że basen,korty,siłownia, będą zamknięte, tak to jest jak na stanowisku Kierownika MOSiR ZATRUDNIA SIĘ CELEBRYTĘ ETATOWEGO do składania wiązanek kwiatów na miejskich uroczystościach, i dobrego znajomego PANA Burmistrza z hali sportowej, trzeba wspomnieć jeszcze w upalne dni ZALEW RUDA, gdzie te czasy kiedy odbywały się tam imprezy z okazji otwarcia sezonu. Nie jest żadną tajemnicą że te programy są powielane rok rocznie, i tak wkoło Macieju.

  3. Do Pana Burmistrza 03/07/2017 o 06:46

    Jejku dzieci w tym miesiącu bedą miały wybór! Trzy z tych atrakcji odbędą się w Dni Mlawy, czyli w weekend! Wtedy mam wlasnie wolne i sam się nimi mogę zająć! Pozostają więc z programu tej instytucji 4 dni oferty zajęć dla najmłodszych. Słownie C Z T E R Y. Na 30 dni!!! Brak oferty na basenie, kortach, orliku, fitness klubie, siłowni itd., a te obiekty to chyba z podatkow dla mieszkańców były budowane? Panie Burmistrzu, tu trzeba zatrudnić dodatkowych pracownikow, bo przeciez widac gołym okiem, ze ta instytucja cierpi na ich brak. Wakacje z MOSiREM!!!

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.