Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

BRC mistrzem czwartej edycji ligi LG Electronics


cdziennik_inspiruje

W środę rozegrano finały IV edycji ligi LG Electronics. Turniej finałowy rozpoczął mecz o 9 miejsce pomiędzy Pantosem a ekipą LG R&D. Korzystny wynik w tym meczu odniosła ekipa Pantosa wygrywając 494 do 382. W meczu o 7 miejsce zespół QA LG bez większych problemów wygrał z II zespołem Dong Yanga 489 do 403. Mecz o 5 miejsce zakończył się walkowerem na korzyść LG Materiał gdyż Zespół Dong Yanga nie dotarł na to spotkanie.

O najniższy stopień podium grał Fine Altech z SMT LG. Do tego meczu SMT wystąpiło w roli faworyta. Jednak mecz trwa 10 kolejek, w której to właśnie zawodnicy Fine Altechu po kolei domykali wszystko co się dało aby ostatecznie  wywalczyć rzutem na taśmę trzecie miejsce w tej edycji. Jak na razie był to najlepszy występ Fine Altechu z wszystkich edycji lig. O najwyższe miejsce na podium walczyła utytułowana ekipa HR LG kontra BRC LG. W poprzednich edycjach zespół HR dwa razy stawał na podium raz na trzecim miejscu i raz mógł się cieszyć z mistrzostwa. W tym roku musiał uznać wyższość solidnej ekipy BRC  która od trzeciej kolejki tego meczu zwiększała swą przewagę aby ostatecznie wygrać 631 do 491.

Klasyfikacji indywidualnej mężczyzn trzecie miejsce zdobył Łukasz Grabek Z BRC (1145) drugi był Marcin Kajstura z SMT(1149)  a pierwsze miejsce zdobył po raz drugi z rzędu Konrad Szymański z Materiału. (1168).W klasyfikacji kobiet bezkonkurencyjna była Katarzyna Stęplewska (1013) rzucając o 163 punkty więcej od swojej koleżanki z zespołu Agaty Karol (850) obie panie grały w SMT LG  trzecie miejsce wywalczyła Monika Langowska z Fain Altechu (815).

Po meczach finałowych odbyła się ceremonia wręczenia nagród które wręczał prezes Lg Kun Jik Park

źródło: Planeta

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz