Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Zderzenie trzech aut na „siódemce”


Dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy zderzyły się na drodze krajowej nr 7 niedaleko kładki. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zderzenia doszło, gdy nadjeżdżający samochód osobowy Mitsubishi Colt uderzył w tył Forda Mondeo. Ten z kolei uderzył w bok naczepy samochodu ciężarowego. Jedną osobę poszkodowaną w tym zdarzeniu pogotowie zabrało do szpitala. Ruch na „siódemce” w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. franky77 29/06/2017 o 16:57

    mitsubishi colt chyba

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.