Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Kryminalni odnaleźli wartą 200 tys. złotych ładowarkę


fot. ilustracyjne; Freeimages

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego odzyskali wartą 200 tys. złotych ładowarkę teleskopową JCB. Pojazd został skradziony z magazynu na terenie gm. Radzanów.

28 czerwca  kryminalni odnaleźli skradziony pojazd  na terenie jednej z wiosek w pow. płockim. Ukryty był w opuszczonych pomieszczeniach gospodarczych. Trwają poszukiwania sprawców kradzieży, którzy nocą z 26 na 27 czerwca weszli do magazynu i  ukradli zamkniętą na fabryczne zamki ładowarkę. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.