Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Wieczfni Kościelnej na przeglądzie w Ciechanowie.


W dniu 25 czerwca 2017 roku muzycy wzięli udział w Ciechanowskim Przeglądzie Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Orkiestra wystąpiła obok uznanych orkiestr z województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Nasza orkiestra była najmłodszą orkiestrą występującą na scenie ustawionej w centrum Ciechanowa. Muzycy zagrali: Tjuana Taxi, Skrzydlate Ręce, Yellow River, „The lion sleeps tonight”, co spotkało się z aplauzem publiczności zgromadzonej na placu Jana Pawła II. Specjalne podziękowania Orkiestra otrzymała od Prezesa OSP w Ciechanowie dh Bogdana Kołakowskiego oraz dh Waldemara Pawlaka Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP.

Dziękujemy organizatorom, którzy zadbali, abyśmy czuli się w Ciechanowie dobrze i wywieźli miłe wspomnienia.

źródło i zdjęcia: Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.