Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Mława. Zderzenie Mondeo z Golfem


Na skrzyżowaniu ulic Platynowej i  Andersa doszło do zderzenia Forda Mondeo z VW Golfem. Dwie osoby wymagały udzielenia pomocy medycznej.

– W momencie przyjazdu dwóch jednostek straży dwie osoby poszkodowane znajdowały się już pod opieką dwóch zespołów ratownictwa medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja obecna na miejscu ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. Mieszkanka ul. Platynowej 26/06/2017 o 08:15

    Bardzo niebezpieczne skrzyżowanie. Dodatkowo jak został otwarty wiadukt, ruch na ul. Andersa jest wzmożony. Już klika wypadków tam było. Na ul. Platynowej powinny zostać zamontowane progi zwalniające, a jeżeli sąsiad nie chce przyciąć zieleni (nic nie widać) to dodatkowo jeszcze lustra. Na co czekamy ? Aż ktoś straci życie ?!

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.