Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

W mławskim parku królowali tancerze


Mławskie Centrum Tańca zorganizowało na estradzie w miejskim parku taneczne zakończenie roku. Impreza odbyła się 22 czerwca br.

cdziennik_inspiruje

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć pokazy klubowych grup i par tanecznych. Zaprezentowały się grupy baletowe, jazzowe, street jazzowe i pary tańca towarzyskiego. Imprezę poprowadził trener sportowego tańca towarzyskiego- Bartłomiej Szarżanowicz.

Publiczności bardzo podobały się występy, nagradzali tancerzy gromkimi brawami. Widać było, że pokazy dostarczyły dumy i radości wielu oglądających je rodzicom.

Zapraszamy do fotorelacji!

RK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "W mławskim parku królowali tancerze"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Zaskoczona
Gość

A gdzie są pozostali zawodowi tancerze? Przecież Mławskie Centrum Tańca miało wiele par które startowały na turniejach w całej Polsce. Zawsze pięknie tańczyły na tych pokazach. Co się dzieje z Mławskim Centrum Tańca? Spodziewałam się innego pokazu.

Rozbawiona
Gość

I nadal ma wiele par i zawodowych tancerzy, którzy pięknie tańczyli na pokazie 😉 Mławskie Centrum tańca jak widać ma się znakomicie, wystarczy spojrzeć na ostatnie zdjęcie…grupa jest bardzo liczna 😉 A jak tam Elite Dance ?? ;D;D

Zaskoczona
Gość

A co to jest Elite Dance? Nie rozumiem. 🙁

plusk
Gość

A to jest jakaś nowa szkoła tańca w Mławie? Elite Dance? Tak? Dlatego w Mławskim Centrum Tańca tańczą tylko 2 pary nastolatków bo pozostali zmienili szkołę? To zastanawiające.

Anonimowo
Gość

2 pary? Na zdjęciach jakoś widzę więcej…

plusk
Gość

Są 2 pary nastolatków. Reszta dzieci to przedszkole 😉

z bliska
Gość

Wielkie brawa dla tych tańczących dzieciaków i ich instruktorów, z wielką przyjemnością ogląda się takie zdjęcia i ich radość z tego co robią i jak świetnie się bawią, bardzo dobrze że jest ta estrada w parku, ALE !! aż prosi się aby Władze miasta postarały się coś zrobić z tym zapleczem tej estrady, bo widać że ażurowy płotek już nie wystarcza, jakieś skromne zaplecze, naprawdę by się przydało dla wszystkich występujących na imprezach. Te dzieciaki i wszyscy uczestnicy występów na tej scenie naprawdę na to zasługują !!!!!

wpDiscuz