Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Spłonęła Scania w Zieluminku


Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar kabiny ciężarowej Scanii w miejscowości Zieluminek, gm. Radzanów. Kabina pojazdu spłonęła doszczętnie, straty wstępnie oszacowano na 30 tys. zł.

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 21 czerwca o godz. 10:41. Do działań zadysponowane zostały zastępy OSP z Radzanowa, Gradzanowa Włościańskiego i Strzegowa oraz jeden zastęp JRG Mława. Działania straży polegały na podaniu prądu wody na kabinę pojazdu, aż do ugaszenia. Policja ustala przyczyny zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.