Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Pies w domu to kłopot dla służb ratunkowych


Niecodzienne okoliczności towarzyszyły, wydawałoby się dość prostej interwencji służb, reagujących na zgłoszenie, o konieczności otwarcia drzwi w jednym z bloków i dotarcia do znajdującej się wewnątrz mieszkania osoby, z którą nie było kontaktu.

Dla strażaków otwieranie pomieszczeń i dotarcie do osób, które czasami nie dają znaków życia, to działania z którymi dość często mają do czynienia. W takich przypadkach najczęściej dostają się do pomieszczenia poprzez nie zamknięte czy uchylone okna. Tak również było w przypadku wczorajszej interwencji na ulicy Szewskiej. Do mieszkania na pierwszym piętrze strażacy sprawnie i szybko weszli przez balkon. Na szczęście okazało się, że życiu kobiety przebywającej w mieszkaniu nic nie zagraża. Przeszkodą i dużym problemem w udzieleniu jej pomocy medycznej przez lekarza pogotowia okazała się obecność psa w mieszkaniu. Tym musiała się zająć z kolei straż miejska, która pojawiła się po kilkunastu minutach na miejscu. Zaaplikowana psu dawka środka usypiającego okazała się jednak niewystarczająca i czworonóg, choć nie był agresywny, to nie chciał dać się zapakować do klatki. Po niemal dwugodzinnych zmaganiach w końcu kobieta trafiła do szpitala w Ciechanowie,  pies do schroniska, a mieszkańcy bloku w końcu mogli poruszać się odblokowaną klatką schodową.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

2 komentarze

  1. /// 23/06/2017 o 08:23

    psa do schroniska – co za sąsiedzi co za służby

  2. psi przyjaciel 22/06/2017 o 15:12

    smutna historia 🙁

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.