Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Bieg imienia ojca Bernarda Kryszkiewicza po raz piąty


Już po raz piąty parafia pw. Św. Stanisława BM oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji promują aktywne i rodzinne spędzanie czasu wolnego, organizując bieg uliczny, poświęcony pamięci urodzonego w Mławie pasjonisty,  ojca Bernarda Kryszkiewicza.

cdziennik_inspiruje

Bieg, tradycyjnie już rozpoczęła ceremonia wypuszczenia gołębi, którą przygotowali mławscy hodowcy. Na starcie biegu w sumie stanęło ponad 290 młodych zawodników, startując w kilku kategoriach wiekowych. Ci najmłodsi, w kategorii wiekowej pięciolatki i młodsi, dystans dwustu metrów przebiegli wraz z rodzicami. Ci nieco starsi biegacze, pokonywali trasę biegu na ogół samodzielnie, niektórzy w tempie rekreacyjnym, inni zawzięcie walcząc o miejsce na podium. Dla dziewcząt i chłopców z klas IV – VI przygotowany był już dystans 600 m, a najdłuższy liczący 1200 m. przebiegły dziewczęta i chłopcy z gimnazjów. Na uczestników biegu czekały medale za zajęcie miejsca na podium, oraz puchary za udział dla przedszkolaków oraz puchary dla najlepszych szkół podstawowych. W tym roku również uczestnicy pobiegli w otrzymanych, pamiątkowych koszulkach V Biegu Ulicznego im. o.Bernarda Kryszkiewicza.

JK

« 1 z 6 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz