Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Światowa premiera amerykańskiego dokumentu z muzyką mławianina już 30 czerwca


„The Wounds We Cannot See”, dokument pełnometrażowy w reżyserii Alexandra Freemana jest historią Nancy Ross, która podczas służby w amerykańskiej marynarce wojennej została brutalnie zgwałcona i od tamtej pory walczy z uzależnieniem, depresją oraz żyje w ciągłym strachu o swoją przyszłość. Film zdobył szereg nagród na festiwalach filmowych m.in. w Los Angeles.

„The Wounds We Cannot See” będzie dostępny na platformach Amazon Video, Google Play już od 30 czerwca, w kolejnych miesiącach na iTunes, Vudu, FandangoNow i innych.

Link do zwiastunu:

Fragmenty dokumentu:

Autorem ścieżki dźwiękowej do wspomnianej produkcji jest Miro Kępiński – nagradzany na świecie kompozytor muzyki filmowej, producent i wykonawca, tworzący z filmowcami od Sydney po Los Angeles.

Miro na swoim koncie ma również współpracę z postaciami światowej branży muzycznej, takimi jak Mark Kramer czy Maor Appelbaum, którzy znani są z pracy dla John Zorn, Faith No More, Yes czy Limp Bizkit. Muzyka artysty to połączenie minimalizmu z surowością północy oraz słowiańską melancholią zatopioną w klasycznych brzmieniach.

Wśród nagród, które otrzymał Miro Kępiński, są m.in.:

– Winner – Best Original Music/Score za ‚The Wounds We Cannot See’ na Los Angeles Independent Film Festival Awards

– Award of Recognition – Music Score za ‚The Wounds We Cannot See’ na Hollywood International Moving Pictures Film Festival

– Award of Recognition – Music Score za ‚The Wounds We Cannot See’ na Hollywood International Independent Documentary Awards

– Outstanding Achievement Award – Film Score – Soundtrack za ‚The Wounds We Cannot See’ na Calcutta International Cult Film Festival

Oficjalna strona kompozytora:

http://mirokepinskimusic.com/

https://mirokepinski.bandcamp.com/

źródło: UMM

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. KikKinomanka 26/06/2017 o 15:45

    Rewelacyjna muzyka. Przepieknie skimponowana. Cos dla ucha. Polecam

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.