Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ludzie z żelaza w czołówce. Łachut na Śnieżce, Kwieciński w Augustowie


Nasi triathloniści nie próżnują, choć na trasie jednej imprezy się nie spotkali. Sebastian Kwieciński powalczył w Augustowie, a Wojciech Łachut wybrał się w Karkonosze. Wziął udział w czwartej edycji triathlonu karkonoskiego.

KSP Mława nabór

Wyzwanie, które towarzyszyło tej rywalizacji, było ogromne. Śmiałkowie mieli do pokonania dystans 107 kilometrów – wszystko w górskim terenie. Start nastąpił na zamku Czocha, meta została ulokowana na Śnieżce.

Do zawodów zgłosiło się 80 zawodników. Dwóch z nich zeszło przedwcześnie z trasy, reszta uparcie dążyła do celu. Z wody mławianin wybiegł po trzydziestu dwóch minutach. Na odpoczynek nie było czasu. Szybko przesiadł się na rower, a wszystko kończyło się biegiem na odcinku o długości półmaratonu.

Ostatecznie Łachut zakończył zmagania na czwartej pozycji. Do trzeciego w klasyfikacji Krzysztofa Pływaczyka stracił dwie minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Na pierwszym miejscu ukończył zmagania wrocławianin Michał Rajca.

W tym samym czasie, tyle że we wspominanym na wstępie Augustowie, walczył Kwieciński. Zawody z cyklu Elemential Tri Series zgromadziły kilkuset zawodników. Osiemdziesięciu sześciu wybrało dystans sprinterski, czyli zdecydowało się na pokonanie odcinka o długości prawie 26 kilometrów.

Mławianin ukończył zmagania na dwudziestej dziewiątej lokacie. W kategorii M24, lepszym wynikiem legitymowało się zaledwie ośmiu konkurentów.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz