Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień rodziny w Dębsku


Wspólne działania Szkoły Podstawowej w Dębsku, rodziców i Koła Gospodyń Wiejskich „Ale babki” 14 czerwca, zaowocowały przygotowaniem festynu rodzinnego dla dzieci i rodziców z mnóstwem ciekawych wydarzeń.

KSP Mława nabór

Na początku, w świetlicy wiejskiej w Dębsku wystawiona została inscenizacja wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. W przedstawieniu wystąpiły zarówno dzieci jak i ich rodzice, brawurowo i zabawnie wcielając się w role chętnych do wyrwania rzepki. Równie dynamiczny i starannie wyćwiczony był pokaz rock and rolla w wykonaniu uczniów szkoły, nagrodzony zresztą rzęsistymi brawami. Potem już na placu przed świetlicą zaprezentowała się Młodzieżowa Orkiestra „Arka” z Dzierzgowa pod batutą kapelmistrza Tomasza Pawlaka, a koordynacją i barwnymi układami choreograficznymi czarowały słuchaczy mażoretki. Jako przerywniki w koncercie, kapelmistrz stosował ciekawe opowiadania o muzyce i orkiestrze. Zaimprowizował też konkurs z nagrodą, na rozpoznanie jednej z polskich melodii filmowych. Nie były to jednak jedyne atrakcje. Nie zabrakło i tym razem dmuchanych zamków, zjeżdżalni i zawsze budzących nie tylko chłopięcą ciekawość wozów strażackich. Były również gry, zabawy i konkursy, a także poczęstunek dla uczestników festynu.

JK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dzień rodziny w Dębsku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
DZIADKOWIE
Gość

WSPANIAŁA IMPREZA SUPER ATRAKCJE, WIELKI UKŁON W STRONĘ ORGANIZATORÓW

wpDiscuz